KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14885073
nr 1488 5073
Ingvar Andersson
(f. 1947), Sverige
Signerad, daterad 1979. Akvarell, 50x72 cm, yttermått inklusive ram: 67x89
Ingvar Andersson, svensk konstnär född 1947.
Utrop:
500 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:29:51